Fletpune ju ndihmon të gjeni punën që ju dëshironi

Kërko Punë

Graphic / Web Designer Internship

Graphic / Web Designer Internship

Graphic / Web Designer Internship Skills & Abilities Basic Knowledge in the Adobe Creative Suite (especially Photoshop and Illustrator) Experience with the Microsoft Office Suite Ability to speak English or German Works effectively with others, within and across disciplines, to achieve team objectives. What we offer: 6 months internship and the possibility for a long […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Front-End Developer Internship

Front-End Developer Internship

 Front-End Developer Internship Skills & Abilities HTML & CSS jQuery basic Photoshop skilss  Familiar with responsive Design What we offer: 6 months internship and the possibility for a long term employment Training at ICK, Certification Young and motivated Team A lot of projects to learn and get experience from Working for a Swiss-Kosovar company with […]

24 / 04 / 2014 1 Komente
Nt Arsidi si lider i vetem i tregut per distribuimin e markave LISAP MILANO

Nt Arsidi si lider i vetem i tregut per distribuimin e markave LISAP MILANO

Nt Arsidi Vendi: Pejes , Prizrenti ,Gjilanit Afati per aplikim eshte deri me:  16 maj 2014 Kompania Prestigjoze Nt Arsidi si lider i vetem i tregut per distribuimin e markave LISAP MILANO , Makeup- Studio , EuroSocap ne lamin e Frizerve edhe Berberve kerkon  Menaxher-er (Agjent Shitjesh) me % ne shitje te gjithë te intersuarit qe […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Operator ne Call Center

Operator ne Call Center

Kompania Scootaxi Shpall konkurs per: Operator ne Call Center Kushtet qe duhet plotesuar jane: Te kete njohuri te pergjithshme per Call Center Te kete njohuri te Gjuhes Angleze Te jete i gatshem te punoje nen presion Te respektoj rregullat e Kompanise Te kete diplome te Shkolles se Mesme dhe Universitare Te respektoj orarin e punes. Te gjithe […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Kompania Scootaxi Shpall konkurs per: Shofer per Motociklete/Skuter

Kompania Scootaxi Shpall konkurs per: Shofer per Motociklete/Skuter

Kompania Scootaxi Shpall konkurs per: Shofer per Motociklete/Skuter Kushtet qe duhet plotesuar jane: Te kete pervoje ne vozitje te Motocikletave / Skutereve Te kete patent shofer Te jete i gatshem te punoje nen presion Te jete fleksibil Te kete njohuri te Gjuhes Angleze Te respektoj rregullat e kompanise si dhe orarin e punes. Te respektoj […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Kerkohet urgjentisht nje asistent apo asistente te marketingu

Kerkohet urgjentisht nje asistent apo asistente te marketingu

  Kerkohet urgjentisht nje asistent apo asistente te marketingu per agjensionin e modes top model agency ,preferohet qe kandatet te jen nga prizreni theranda . Kushtet : te jet nga mosha 19 deri 30 vjeq te ket te perfunduar shkollimin e mesem te ket sadopak njohori per punen e marketingut Pagesa sipas marrveshjes … Kontakti veten […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Top Model Agency kerkon te punsoj nje ,menagjer marketingu

Top Model Agency kerkon te punsoj nje ,menagjer marketingu

  Top Model Agency Vendi: Prizren Afati për aplikim  është deri më: 18 maj 2014 Agjensioni i modes top model agency kerkon te punsoj nje ,menagjer marketingu Kushtet te ket te mbaruar shkollen e mesme te ket njohuri per punen e marketingut te jet nga mosha 19 deri 30 vjeq te jet i afte per […]

24 / 04 / 2014 0 Komente
Smart Pharma Kosova

Smart Pharma Kosova

Smart Pharma Kosova Vendi: Prishtine Afati për aplikim është deri më: 22 maj 2014     Agjent Marketingu Per kompani farmaceutike Ju lutem te na dergoni CV ne email smartpharma.ks@gmail.com ose na kontaktoni ne nr 045 77 33 55 Preferojm farmacist,ose mjek.

23 / 04 / 2014 0 Komente
Golden Relax Massage kërkonë puntore për fizoterapi

Golden Relax Massage kërkonë puntore për fizoterapi

Qendra Golden Relax Massage kërkonë puntore për fizoterapi njëkosishtë Golden Relax Massage jep mundësin e praktikës ku mesazheret tona profesioniste i aftësojn në këte profesion dhe jep mundësi punsimi Lokacioni: Te pallati i RInisi Dhe Sporteve (Bororamiz) Për më shumë informata na kontaktoni në numrat : 044-280-121 049-861-267

23 / 04 / 2014 0 Komente
Gorenje department store në Prishtinë shpall konkurs pune për pozitën

Gorenje department store në Prishtinë shpall konkurs pune për pozitën

Gorenje department store në Prishtinë shpall konkurs pune për pozitën : Arkitekte : Detyrat dhe përgjegjësitë : Përvojë pune së paku 3 vjet si Arkitekt/e në projektimin e kuzhinave Të keni njohuri të mira të programit Auto Cad dhe programet e renderimit Të keni aftësi të mira komunikuese dhe të aftë të punoni me rendiment […]

23 / 04 / 2014 0 Komente